سریال خواستگاری عاشقانه+ سریال هزاران بار دوستت دارم

این سریال طولانی و مربوط به سال2009 هستش و داستان درمورد چیزهای زیادی صحبت میکنه که من درمورد جزئی ترین مسائل مهمش صحبت میکنم.اخیرا مد شده که درسریالای کره ای مادری یامادر بزرگی هست که به آلزایمر مبتلا میشه یا شده و موضوعی که من میخوام بیشتر بستش بدم در مورد اینه که اگه یه آدم مسن گاها سوتی میدهد دلیل بر پیری نیست شاید از نشانه های آلزایمر است واعضای خانواده با بیتوجهی به این موضوع در 2یا 3سال بعد مادر یا پدری خواهند داشت که بسیار نگهداریش سخت است در اینباره اگر وقت شد پستی خواهم نوشت.

دومین مطلب بیماری سرطان معده است که بسیار دیر متوجه آن میشوند درست مانند آلزایمر که وقتی کاراز کار گذشته این بیماری هم در زمانی بروز میکند که قشر متوسط و پایین جامعه همان بهتر که بمیرند.خلاصه شبیه کسی که درد معده دارد وبا خوردن رانیتیدین با کلیدینیوم سی با این درد ناراحت کننده مقابله میکند اما با این تفاوت که وقتی کسی به این بیماری دچار میشه باخوردن قرصای مربوط به درد معده مشکل حل نمیشه .

اینم از بیماری هایی هستش که در آخرین زمان ها تشخیص داده میشه.

 وموضوع بعدی این سریال اینه که توش ازدواج مجدد رو نشون میده که در بسیاری از خانواده ها ی اروپایی البته اگه بتونیم اونارو خانواده بنامیم همین ازدواج مجدد وجود داره .در این سریال نشون میده که پسرا جا پای پدراشون میذارن اگه پدر چند تا ازدواج داشته پسرم همینطوره واگه پدر معشوقه داشته پسرم همینطور!!! 

/ 1 نظر / 8 بازدید
محسن

سلام. سریالهای ساخت غرب، معمولاً استراتژیهایی رو داره که شما هم بهشون اشاره کردی. بدبختانه فیلم و سریالهای ما اصلاً در حدود کار در چنین سطحهایی نیستن. با مطلبی در مورد اعجاز قرآن به روز هستم و دوست دارم نظر شما رو در موردش بدونم.